Mūsdienu mākslā Aleksandrs Nesterjuks ir fenomens. Bez speciālas mākslas izglītības un bez pamatzināšanam vizuālā mākslā, bet, pateicoties mērķtiecīgam darbam, skaistuma un gaumes izjūtai, mīlestībai pret savu darbu un nepārtrauktai profesionālai attīstībai, viņš atrada radošu plūsmu savā profesijā- auto un moto remontā.

Autortehnikā mākslinieks rada metāla skulptūras no dažādām jau nederīgām detaļām, kā arī unikālas dizaina mēbeles. Katrai skulptūrai ir ne tikai dekoratīva funkcija, bet arī sava filosofija, koncepcija un veidošanas loģika. Aleksandra galvenais iztēles instruments ir forma, caur kuru viņš izpauž savas jūtas, emocijas, domas, spēku un zināšanas. Autortehnikā savienojas savā starpā dažādi metāli un detaļas, ar metināšanu vai stiprinājumiem, veidojot stabilu konstrukciju un mākslas tēlu, ideju.

Ar Aleksandra mākslu precīzāk var iepazīties mākslas galerijā, kuru viņš dibināja ar savu sievu Alīnu, dzimtā pilsētā Preiļos, kas ir ļoti populārā un inovatīva apmēklētājiem un tūristiem. Galerijas interjers izpildīts mūsdienu autorstilā un mēbeles arī ir mākslas objekti, unikālas un funkcionālas.

Motocikli un skulptūra rada vēl vienu kopīgu Alīnas un Aleksandra mākslu, foto un video formātā. Izdomājot intriģējošus un spilgtus tēlus, viņi veido bildes un video, kuri aizrauj un nevienu neatstās vienaldzīgu!

Esam aktīvi Instagram – seko mums! @alina_nester_art & @nester_159 kā arī mūsu oficiālais instagram profils – @nester_custom

Nepalaid garām jaunākās fotogrāfijas!

2012.g. bija pirmais mākslas projekts – kastom motocikls, kuram mākslinieks pats pārveidoja un modificēja pilnīgi visas motocikla formas. Vēlāk tika veidota pirmā skulptūra – metāla bullis no motodetaļam. 8 gadu laikā ir gūta pieredze, piedaloties mākslas izstādēs un festivālos Latvijā, Lietuvā, Krievijā un Baltkrievijā.

Šobrīd mākslas galerija pastāvīgi papildinās ar jauniem art objektiem. Ražojam individuālas un unikālas lietas pēc pasūtījuma, un radam kreatīvus risnājumus jūsu mākslas telpam!

MĒS VEIDOJAM SKATU, EMOCIJAS, DOMAS!